Microsoft Dynamics Zirvesi 2007

Yılın En Zengin İçerikli Kurumsal İş Çözümleri Zirvesine Davetlisiniz. Hız, esneklik, verimlilik ve güvenilirlik... Microsoft Dynamics ürünleri sizin kendi hedeflerinize ulaşmanız için gerekli platformları sunuyor.

imgMSDynamicslogo
Sizi Dinledik... İstediğiniz Gibi Bir İçerik Hazırladık...
Ürün tanıtımları değil, yaşadığınız problemleri çözmüş müşterilerimizin gerçek deneyimlerini paylaşacağız.

Zirvemizde Sn. Ege Cansen ‘Yüksek Hedeflere Ulaşmak İçin Yöneticilere Öneriler’ konusundaki tecrübelerini paylaşarak, sizlerin firmanızı daha ileriye götürme çabalarınıza destek verecek deneyimlerini paylaşacak.
Ayrıca BT Haber Editörü Sn. Fatih Sarı’nın yöneteceği ‘Hedefe Ulaşmak için ERP/CRM’den beklentiler ve kazanımlar’ konulu forumda, Linde Gaz Genel Müdürü Sn.Sait Tosyalı, Garanti Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Ömer Mert, İGDAŞ Bilgi İşlem Müdürü Avni Sarı ve Mardav Finans Direktörü Tuncer Meriç, Sistaş Yönetim Kurulu Başkanı Yiğit Çadırcı, Veripark Genel Müdürü Özkan Erener, AXIS Genel Müdürü Atilla Filizler, Tradesoft İş Çözümleri Grup Direktörü Murat Kafkas hem müşteri hem danışman firma gözünden ERP/CRM projelerini değerlendirerek, hedef belirleme, proje yönetimi, kazanımlar ve hedef ölçümleme konusundaki deneyimlerini paylaşacaklar.

20 farklı firma, 20 farklı deneyim...

Öğle yemeğinden sonra 4 paralel seansda toplam 20 sunum gerçekleştirilecek. ERP ve CRM uygulamalarında ‘Hedefe Ulaşmış’ müşterilerimizin tecrübelerini, ürünlerimizden yararlanma şekillerini ve sektör çözümlerini anlatacakları bu sunumların, siz davetlilerimize, önemli bir değer katacağına inanıyoruz.

Yılın en önemli Kurumsal İş Çözümleri etkinliklerinden olan Microsoft Dynamics Zirvesi’nde sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.
8 Kasım 2007, Perşembe; 09:00 - 17:00 | Swiss Otel
Gündem
09:00 - 09:30
Kayıt ve Kahve
09:30 - 09:45
Açılış konuşması: Çağlayan ARKAN
09:45 - 10:00
Dünya ve Türkiye Pazarında Microsoft Dynamics: Çetin İPEKÇİ
10:00 - 10:30
Yüksek Hedeflere Ulaşmak İçin Yöneticilere Tavsiyeler: Ege CANSEN
10:30 - 11:00
Kahve Molası
11:00 - 12:00
Forum - Hedefe Ulaşmak İçin ERP/CRM Projelerinden Beklentiler ve Kazanımlar
11:00 - 12:00
Öğle Yemeği
13:00 - 17:00Yorum Gönder

0 Yorumlar

Ad Code

Responsive Advertisement