Ana içeriğe atla

Microsoft .Net Framework 3.0 & 3.5 Full Download

.Net ile yazılım geliştiricilerin özelliklede Framework 3.x ile geliştirenlerin başlıca sorunu kurulum dosyası hazırladıklarında .Net Framework ‘ü kurmak için internete bağlanmalarıdır. Çünkü kurulum dosyaları 2-3 MB arasıdır. Yavaş internet kullanıcılarında ve kurumsal şirketlerde projelerin çok ama çok geç kurulmasına sebep olmaktadır. Bu sebepten ötürü sizlere .Net 3.x Framework ‘lerin tam kurulabilir paketlerinin linklerini sizlere sunuyorum. Umarım yararlı olur.

Herkese iyi çalışmalar, kolay kurumlar diliyorum. :)

Yorumlar

Gökhan KOÇAK dedi ki…
Süper paylaşım, çok teşekkür ederim.
desenize installer cdlerimiz artık dahada zengin olacak.
Vedat dedi ki…
Teşekkür ederim Turhal Temizer nedenini bilmediğim bir şekilde microsoft tan indirdiğim net framework kendi program arayüzü ile 1 saat 25 dk da yüklendi şimdi ise 1 dk olmadan %27 . Teşekkür ediyorum.
Turhal Temizer dedi ki…
Rica ederim. Büyük ihtimalle web installer yardımı ile kurmak istediniz. Bu uygulama ortalama 1mb lik bir dosya indirdip sonrasını internet üzerinden kurmaya kalkışıyor. Özellikle gidip bir uygulamayı birilerine kurmak istediğimizde de büyük sorun yaşanıyor. Bu dosyalar her daim daha iyi. Neyin kurulacağını daha net olarak biliyoruz.

İyi çalışmalar...
Kenan dedi ki…
dün müşterinin yanında sırf bu .net 3.5 yüzünden rezillik çektim. ne biçim bir yükleme programı yapmışlarsa gidip gidip başa dönüyor. 1 saatten fazla sürdü indirip kurması. teşekkürler...
Turhal Temizer dedi ki…
Rica ederim. Yararlı olabildiyse çok sevindim. Artık müşterilerinizin yanında rezillik çekmezsiniz...
cenk dedi ki…
çok iyi bir paylaşım çok zor bulunuyor..
Adsız dedi ki…
eyvAllah hocam eLLerin dert görmesin.
şifa gibi bir payLaşım bu.
Microsoft .Net Framework 3.0 & 3.5 Full Download >>> bunu yani fuLL paketini nette buLacağımı rüyamda görsem inanmazdım. birde baktım hemdeeee microsoft arkapLan paketi orginaLiiiii ve fuLLLL.
çoook teşekkürLer iyi payLaşımLar hocamm. eLLeriniz dert görmesin.
Adsız dedi ki…
http://download.microsoft.com/download/6/0/f/60fc5854-3cb8-4892-b6db-bd4f42510f28/dotnetfx35.exe


adresine gidiyor ve bu adres calısmıyor. 3 gun oldu musterımın bılgısayarı bende beklıyor. lutfen yardım.
Turhal Temizer dedi ki…
Sanırım Microsoft 'un serverlerında bir sorun vardı. Sizin verdiğiniz link dışında diğer linkleride kontrol ettim. Sorunsuzca indirme işlemi gerçekleşiyor.

İyi çalışmalar...
Adsız dedi ki…
eline koluna emeğine saygı duyuyor ve teşekkür ediyorum.
Adsız dedi ki…
ya bn mickrosoftu açamıyorum internet görüntüleyemiyor lütfen yardım edin...
apico dedi ki…
bende framework 1.1 ve 2 ayrı ayrı ikiside yüklü durumda, ve ben 3.5 i yüklemek istiyorum, diğer ikisini kaldırmamı mı gerekiyor ?
Adsız dedi ki…
ellerine sağlık dostum. senin gibi yardımsever dostlar oldukça bizler problem yaşamaktan kurtuluruz hep. kolay gelsin...
safak saracoglu dedi ki…
çok teşekkürler
Adsız dedi ki…
Şifa gibi geldi yoksa 56kbps modemle ne uğraşırdım bunu indirmeye. Aklına gönlüne sağlık.
Kasas_Aka dedi ki…
Eline Koluna Saglık Ustad...
Enis dedi ki…
Cok tesekkur ederim kardesim.
Adsız dedi ki…
bu nasıl program arkadaş yaa nasıl ındırdınız bunu biri yardımcı olsun...
Adsız dedi ki…
Allah razı olsun. :)
Adsız dedi ki…
windows 8 için mi bu?

Bu blogdaki popüler yayınlar

SharePoint 2010 - Content Query for Blog Posts

I hope this post will help many of you feel comfortable with using the Content Query Web Part. In this post I will walk you through the process of creating a content query web part and configuring it to show custom field types. I will also give details on how to use XSLT to stylize and format the data being pulled. I will be using the following scenario as an example. Say that you had a site collection with a top level publishing site. This publishing site would display a the most recent blog posts from all blog sites within its own site collection. To solve this problem we will use a Content Query Web Part and a customized ItemStyle.xsl using XSLT. Please note that the “SharePoint Server Publishing Infrastructure” needs to be enabled at the site collection to display the content query web part. Step 1: Add a Content Query Web Part to Page Navigate to the site that you want the blog posts to show up and click on edit page. Under Editing Tools in the Ribb

.Net 3.5 SP1 – Full Install Packages (Tam Kurulum)

.Net Framework 3.5 SP1 ‘i bilgisayarınıza kurmak istediğinizde normal şartlar altında Microsoft ‘un sitesinde 2.7 mb ‘lik bir dosya indirir ve kurulum işlemlerinizi bu dosya üzerinden yaparsınız. Ancak bu indirmiş oluğunuz dosya yaklaşık 220 mb ‘lik veriyi internetten indirerek kurulum yapmaktadır. İnternet çıkışına izin verilmeyen kurumlar ve kuruluşlar için bu durum bir sıkıntı oluşturmaktadır. Bu sebepten ötürü aşağıdaki link yardımı ile tam yükleme paketini indirdikten sonra hiç internet ihtiyacınız olmadan .Net 3.5 SP1 ‘i kurabilmeniz mümkün olacaktır. Link